Size bir telefon kadar yakınız
05469372130
Dil Seçin
trende

Kurtköy PVC Doğrama

26.01.2022
78 görüntülenme
Kurtköy PVC Doğrama

Kurtköy Pvc Doğrama; sektörde adından sıkça bahsedilmektedir. Firmamız gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu yüzden kaliteli ürün kullanarak müşterilerimize özen gösteriyoruz.

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan Kurtköy PVC Doğrama, ürünlerimiz mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Profil ve kapı üretiminde kullanılan ahşap ve alüminyum malzemeler daha dayanıklı ve işlevsel olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Polimer zincirindeki klor atomu herhangi bir yangın çıkması durumunda zor tutuşur. Alev alması için yüksek sıcaklığa ihtiyacı vardır. Bu da yangın çıkmasını engellemektedir. Pvc malzemeler özel katkı maddeleri ile üretilmektedir. Rengi, parlaklığı, berraklığı uzun süre kaybolmaz. Kimyasal çürümeye, korozyona, şoka ve aşınmaya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Bu da daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Geri dönüşüm şansı olduğu için kullanım durumu olmayan tüm malzemeler yeniden şekillendirilerek kullanılabilir. Fiziksel özellikleri tasarımcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Çok yönlü oluşu ile ambalaj, tıp, elektrik, elektronik, otomotiv sektörlerinin birçoğunda kullanılmaktadır. 

Kurtköy PVC Doğrama, alüminyum doğramaya göre daha uygun fiyatlıdır. Pvc’de düşük havanın girmesi daha düşük bir ihtimaldir. Alüminyumda girme ihtimali bulunmaktadır. Isı yalıtımı açısından PVC daha avantajlıdır. Isıyı daha zor geçirir. Estetik açıdan PVC’nin daha çok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. İkisi de kalitelidir. Ancak kalitesizi kullanırsa memnun kalmak zordur. Kurtköy Pvc plastikten üretildiği için geri dönüşümü alüminyuma göre daha kolaydır. Pvc alüminyuma göre daha hafiftir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda alüminyum kadar başarılı olamayabilir. Pencere ve kapı imalinde kullanılarak ağaç kesilmesini azaltır ve ormanların korunmasına yardımcı olur. Kurtköy PVC‘nin alev alma sıcaklığının yüksek olmasının yanı sıra tutuştuğu zaman kendiliğinden sönebilmektedir.

Kapı, pencere gibi birçok alanda tercih edilebilmektedir. Normal doğramalara göre müşterilerine daha çok katkı sağlamaktadır. Ses yalıtımı, yüksek ısı yalıtımı, rüzgâra karşı dayanıklı olması, şık ve estetik bir görüntüsü olması ve bakımının kolay olması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdir.

Kurtköy PVC Doğrama ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
İletişime Geç